اسکان رادین با انگیزه ارائه اطلاعاتی مفید به تمامی کسانی که میخواهند منزلشان را زیبا سازی کنند.

اسکان رادین پرتالی ست جامع تا هر آنچه درباره طراحی داخلی، طراحی نما کلاسیک و مدرن، طراحی سازه و طراحی پلن لازم داشته باشید را به صورت جامع در اختیار تان قرار دهد.

شرکت رادین اسکان در سال ۱۳۹۱ در یزد تاسیس گردیده و خدمات متنوعی را در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون تجاری و اداری ارائه می دهد. در این چند سال این گروه با طراحی و اجرای صدها پروژه در زمینه دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی ادارات و دکوراسیون تجاری و فروشگاهی، دارای سابقه و رزومه درخشانی می باشد.
ما با تکیه بر اصول و مبانى مهندسى ، معمارى و تجربه ، تداعى گر ذهن و سلیقه شما بوده و به رویاهایتان واقعیت مى بخشیم . هنر ما خلق طرح و زیبایى در رویا و انطباق آن با سلایق شماست و تخصص ما اجراى همان رویاها در محیط و فضاى ساختمان است .
کلینیک تخصصی ساختمانی نما سبز با بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی و بازسازی اماکن عمومی و مسکونی با بهره گیری از بروزترین استانداردها و متد اروپایی از فاز تخریب تا فاز چیدمان آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.
تاریخچه رشته طراحی دکوراسیون داخلی، که البته به اختصار با عنوان طراحی داخلی نیز از آن یاد می‌شود به اواخر قرن هجدهم و اوایل قرن نوزدهم باز می‌گردد. جایی که پیش از آن هر چه در مورد طراحی و اجرا وجود داشته بر اساس ذوق قریحه درونی و به صورت غریزی انجام می‌گرفته است. از آنجایی که طراحی داخلی و رشد آن موجبات توسعه جامعه و رشد معماری را در پی داشته است، اتصال این بخش با اتفاقات انقلاب صنعتی، نمود تحول عظیمی در این رشته را خبر می‌دهد.
تاسیس شرکت
تعداد مشتریان
تعداد مشتریان
پروژه های موفق

رادین اسکان

جهت گرفتن مشاهده برای زیبا سازی منزل خود با ما تماس بگیرید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت رادین اسکان می باشد.